o nas

SIGMA - SERVICE SP. z o.o.

Firma pod nazwą SIGMA – SERVICE swoje początki ma w latach 90-tych. Jako firma rodzinna przez lata rozwijała się w kompleksowym sprzątaniu obiektów, specjalistycznym czyszczeniu przemysłowym, testach i opiniowaniu nowych środków czyszczących, nowych technologii wprowadzanych na rynek Polski w zakresie sprzątania i czyszczenia.

Oczekiwania wymagających klientów jak i wzrost konkurencyjności na rynku były silnym bodźcem rozwoju, nabywania wiedzy i doświadczenia, tak docenianego przez naszych klientów.

Dzięki nim swoim klientom oferujemy dziś szeroki zakres usług specjalistycznych i wszechstronną elastyczną współpracę z użyciem fachowej, praktycznej wiedzy i sprzętu.

Już jako SIGMA – SERVICE Sp. z o.o. w oparciu o wieloletnie doświadczenia w dużym stopniu zajmujemy się renowacją podłóg i posadzek, od PCV i LVT czy kauczuku po naprawy dylatacji i naprawy punktowe posadzek przemysłowych w wielkopowierzchniowych Centrach Dystrybucji wiodących sieci handlowych.
Renowacja posadzek betonowych przez szlif i uszlachetnianie, impregnacje, renowacje terazzo, trawertynu czy gresu, renowację i impregnację posadzek granitowych czy marmurowych …
 
Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy …
 
Potrzeby rynku i wyzwania technologiczne nas inspirują do dalszego rozwoju …
Rozwiązujemy pojawiające się problemy, uleczamy zaniedbania i zaległości, wdrażamy systemy praktycznych rozwiązań … to wszystko by uprościć państwu funkcjonowanie i zarządzanie, obniżać koszty eksploatacji, wydłużyć żywotność, rozwiązywać Państwa problemy …
Zapraszam do współpracy …

 

 

Jeżeli szukasz...

  • WYSOKIEJ JAKOŚCI I SKUTECZNOŚCI

  • NOWYCH TECHNOLOGII

  • ROZSĄDNEJ CENY

  • PROFESJONALNEGO DOBORU METOD I ŚRODKÓW

  • OPTYMALIZACJI KOSZTÓW

...sam się przekonaj!

Nowoczesne technologie

w służbie czystości